FİRST FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lily Allen'ın Başı Dertte

YazarMesaj
Dark Pearl
Admin
Admin
Dark Pearl

Kadın
İş/Hobiler : seri katil
Rep :
Lily Allen'ın Başı Dertte Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Lily Allen'ın Başı Dertte Right_bar_bleue

Lily Allen'ın Başı Dertte Empty
MesajKonu: Lily Allen'ın Başı Dertte   Lily Allen'ın Başı Dertte EmptyC.tesi Ara. 20, 2008 12:46 am

Bu hafta başında Lily Allen'ın katıldığı bir radyo programında Britney Spears'ın 'Womanizer' adlı şarkısını yorumladığını duyurmuştuk.
"Bazılarınız "Womanizer"ı neden yorumladığımı merak ediyor olabilir. Cevabı çok basit: Britney'yi ve şarkıyı seviyorum" diyen sanatçının plak şirketiyle arası olayın üzerinden çok geçmeden açıldı. Güzel şarkıcı bunun nedenini şöyler açıklıyor: "Mark Ronson, radyo programında çalmak için benden kimsenin duymadığı bir şey istedi. O anda cep telefonumda "Womanizer" vardı. Ben de onu verdim. Hatta ondan şarkı boyunca konuşmasını rica ettim. Böylece kaydedilip elden ele dolaşmayacaktı; fakat Mark bunu yapmadı. Şimdiyse şarkım internette dolaşıyor. Plak şirketim bu durumdan hiç hoşnut değil!".

Son olarak, "Plak şirketiyle başımı belaya soktuğun için sağol Mark!" diyerek sözlerine ekliyor güzel sanatçı.
https://firstforum.yetkin-forum.com

Lily Allen'ın Başı Dertte
1 sayfadaki 1 sayfası