FİRST FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Parasızlıktan hırsızlık yaptım

YazarMesaj
Dark Pearl
Admin
Admin
Dark Pearl

Kadın
İş/Hobiler : seri katil
Rep :
Parasızlıktan hırsızlık yaptım Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Parasızlıktan hırsızlık yaptım Right_bar_bleue

Parasızlıktan hırsızlık yaptım Empty
MesajKonu: Parasızlıktan hırsızlık yaptım   Parasızlıktan hırsızlık yaptım EmptySalı Kas. 18, 2008 8:56 pm

Parasızlıktan hırsızlık yaptım Hande-ataizi
Ayda 240 bin YTL kazanan oyuncu Hande Ataizi, geçmişte yaşadığı maddi sıkıntıları anlattı.

Ünlü oyuncu Hande Ataizi, önceki akşam bir programına geçmişte yaptığı hırsızlıkları itiraf etti.

Lüks yaşadığı için eleştirilen, parasını har vurup harman savuran Hande Ataizi, meğer geçmişinde parasızlık yüzünden hırsızlık yapmış:

‘Herkes beni paranın değerini bilmemekle suçluyor. Paranın değerini biliyorum. Üniversitede öğrenciyken yokluktan kitap çalıyordum. Arkadaşlarımla sahaflara gidip parasızlıktan ders kitaplarını çalıyorduk.

Hatta arkadaşlarımla iddiaya giriyorduk, kim daha ağır kitap çalacak diye. O dönem elimi cebime attığımda 3 milyon çıksa bayram ediyordum. Şimdi ise zor durumda kalmayayım diye para biriktiriyorum’ diyerek yaptığı hırsızlığı itiraf eden Ataizi, geçmişiyle yüzleşti
https://firstforum.yetkin-forum.com

Parasızlıktan hırsızlık yaptım
1 sayfadaki 1 sayfası