FİRST FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yanlış anlaşılan şarkı sözleri

YazarMesaj
Dark Pearl
Admin
Admin
Dark Pearl

Kadın
İş/Hobiler : seri katil
Rep :
yanlış anlaşılan şarkı sözleri Left_bar_bleue1 / 1001 / 100yanlış anlaşılan şarkı sözleri Right_bar_bleue

yanlış anlaşılan şarkı sözleri Empty
MesajKonu: yanlış anlaşılan şarkı sözleri   yanlış anlaşılan şarkı sözleri EmptySalı Haz. 17, 2008 9:10 pm

Sezen Aksu
"Ensende tutuklu kaldim.."
Dogrusu Neymis Huh"Ben sende tutuklu kaldim.."

teomanın paramparçasını bir bar taburesi üstünde değil de bir parkta polisin üstünde diye anlamıştım.
bi de yonca evcimik'in yaşasın kötülük diye bi şarkısı vardı bırak yanlış anlamayı hiç bir şey anlamıyorum
"tersini söylersek belli mi olur yüzü
biz dağıtsak çatlar üzüm üzüm" olabilir mi?(tabi bunu bn söylemiyorum yAzan kişi Sölioo)

ben kötüyüm seni yerim (bkz. gülben ergen) doğrusuysa ''ben kötüyüm sen iyi mi?''

kıraçın razıysan gel şarkısını dinleyen bir arkadaşın anlayış şekli; "razıysan gel beni ye!"

yonca evcimikin "aşk lazım aşk aşk" sözlerini "aç kazım aç aç" diye anlayan bir arkadaş varmış

Görümceler,görümceler…"

Dogrusu Neymis ??? "Gonulcelen,gonulcelen…"
"bir bankta kulesi ustund e" ya da "bir pasta puresi ustunde"
Dogrusu Neymis ??? "Bir bar taburesi ustunde" ((kİ bNde Bİr Bal TABUrESİ üSTÜNde saNardıMM))

modern zamanlarda aşk scoobydubidu mudur?? ilk dinlediğimde böyle anlamıştım ama orjinali de pek farklı değilmiş hani

mehter marşının birindeki

gögüsler kabarmış gözlerde damla
mehteri saygıyla dur da selamla

kısmının ilk satırını

göğüsler kabarmış g**ler meydanda

şeklinde anlamak ve ikinci satırla bir türlü alaka kuramamak

Gündoğarken
'Ankara'dan Adil geldi,elde bir ayran tavasi,Adem Baba beni cok severmis...'
Doğrusu Neymis ??? 'Ankara'dan abim geldi,evde bir bayram havasi, annem babam beni cok severmis...'
https://firstforum.yetkin-forum.com

yanlış anlaşılan şarkı sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası